Mirror in a black frame made of brushed aluminum. The depth of the frame is 4 cm. The mirror can be hung vertically or horizontally.
Decorative black aluminum metal framed bathroom mirror 50x80 cm Havana - highest quality, for hallway and bathroom, 80x50
| Manufacturer's designation | Mirror Havana 50x80 Black ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241013046 |
| Shape | oval |
| Dimensions (width x height) | 50×80 cm |
| Mirror depth | 40 mm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Frame type | Nico Classic brushed Aluminium 40 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
| Packaging dimensions | 530×850×70 mm |
| Weight with packaging | 4.8 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: