Oval mirror in an aluminum frame painted in a copper color. The frame depth is 2,3 cm. The mirror can be hung both vertically and horizontally.
Oval mirror in an aluminum frame painted in a copper color. The frame depth is 2,3 cm. The mirror can be hung both vertically and horizontally.
| Manufacturer's designation | Mirror Hit 50x90 Copper ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241015248 |
| Shape | oval |
| Dimensions (width x height) | 50×90 cm |
| Mirror depth | 23 mm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Frame type | Nico Slim Aluminium brushed 23 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: