Mirror in a black frame made of brushed aluminum. Frame depth – 2,3 cm. The mirror can be hung vertically or horizontally.
Mirror in a black frame made of brushed aluminum. Frame depth – 2,3 cm. The mirror can be hung vertically or horizontally.
| Manufacturer's designation | Mirror Hit Owal 50x90 ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241013497 |
| Shape | oval |
| Dimensions (width x height) | 50×90 cm |
| Mirror depth | 23 mm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Frame type | Nico Slim Aluminium brushed 23 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: