Circular mirror with an additional magnifying mirror (3x magnification) around the perimeter illuminated by LED lights.
Magnifying makeup bathroom mirror with LED lighting, 70x70 cm, Kolo Zoom, highest quality for hallway and bathroom, durable and safe LED lighting.
| Manufacturer's designation | Mirror Kolo Zoom ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241002323 |
| Dimensions (width x height) | 70×70 cm |
| Thickness of mirror | 4 mm |
| Power supply | 230 V AC 50 Hz |
| Power consumption | 11 W |
| Ingress Protection | IP 20 |
| Packaging dimensions | 730×730×30 mm |
| Weight with packaging | 4.9 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: