Rectangular mirror with a polished edge. Two vertical sandblasted strips illuminated by LED. IP 55.
Bathroom mirror with LED lighting, 80x60 cm, Lars, highest quality for hallway and bathroom, durable and safe LED lighting, 60x80.
| Manufacturer's designation | Mirror Lars 80x60 ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241003931 |
| Dimensions (width x height) | 80×60 cm |
| Thickness of mirror | 4 mm |
| Lighting type | LED |
| Power supply | 230 V AC 50 Hz |
| Power consumption | 16 W |
| Ingress Protection | IP 55 |
| Packaging dimensions | 633×833×35 mm |
| Weight with packaging | 6.3 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: