Mirror in a black frame made of brushed aluminum. The depth of the frame is 4 cm. The mirror can be hung vertically or horizontally.
Decorative black aluminum metal framed bathroom mirror 60x80 cm Nico - highest quality, for hallway and bathroom, 80x60
| Manufacturer's designation | Mirror Nico 60x80 ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241007847 |
| Shape | rectangle with rounded corners |
| Dimensions (width x height) | 60×80 cm |
| Mirror depth | 40 mm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Frame type | Nico Classic brushed Aluminium 40 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
| Packaging dimensions | 650×839×64 mm |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: