Rectangular mirror with beveled edges. Hooks attached to the back surface of the mirror allow for hanging vertically or horizontally.
Classic rectangular beveled bathroom mirror with handles 30x60 cm F cheap low price for hallway and bathroom 60x30
| Manufacturer's designation | Mirror Rectangle DV 30x60 F ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241904320 |
| Shape | rectangle |
| Dimensions (width x height) | 30×60 cm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Edge finishing | bevelled 10 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
| Packaging dimensions | 310×610×10 mm |
| Weight with packaging | 1.3 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: