Rectangular mirror in a black frame made of brushed aluminum. Frame depth: 4 cm. Can be hung vertically or horizontally.
Decorative bathroom mirror with metal aluminum black frame 60x90 cm Sky premium quality for hallway and bathroom 90x60
| Manufacturer's designation | Mirror Sky 60x90 ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241011370 |
| Shape | rectangle |
| Dimensions (width x height) | 60×90 cm |
| Mirror depth | 40 mm |
| Thickness of mirror | 3 mm |
| Frame type | Nico Classic brushed Aluminium 40 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
| Packaging dimensions | 650×940×64 mm |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: