A mirror with a gold frame made of brushed aluminum. Frame depth - 4 cm. LED lighting. The mirror can be hung vertically or horizontally.
LED decorative bathroom mirror in a gold metal aluminum frame, 60x80 cm Verso, highest quality, exclusive for hallway and bathroom, LED backlit, durable and safe, 80x60
| Manufacturer's designation | Mirror Verso 60x80 Gold ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241011455 |
| Shape | rectangle with rounded corners |
| Dimensions (width x height) | 60×80 cm |
| Mirror depth | 40 mm |
| Frame type | Nico Classic brushed Aluminium 40 mm |
| Vertical Horizontal | vertically or horizontally |
| Lighting type | LED |
| Power supply | 230 V AC 50 Hz |
| Power consumption | 28 W |
| Ingress Protection | IP 44 |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: