A mirror with a matte strip around the perimeter and LED backlighting.
Bathroom mirror with mirror glass frame and lighting 50x66 cm Vittorio highest quality for hallway and bathroom, illuminated 66x50
| Manufacturer's designation | Mirror Vittorio ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241001722 |
| Dimensions (width x height) | 50×66 cm |
| Thickness of mirror | 4 mm |
| Power supply | 230 V AC 50 Hz |
| Power consumption | 28 W |
| Ingress Protection | IP 20 |
| Packaging dimensions | 535×695×30 mm |
| Weight with packaging | 4.5 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: