A mirror with LED backlighting. Thanks to the appropriate construction, a very impressive illusion of 'depth' has been achieved.
LED infinity 3D bathroom mirror 61x61 cm Venice Kolo highest quality exclusive for hallway and bathroom, LED illuminated, durable and safe
| Manufacturer's designation | Mirror Wenecja Kolo ➔ |
|---|---|
| EAN | 5905241002903 |
| Dimensions (width x height) | 61.6×61.6 cm |
| Lighting type | LED |
| Power supply | 230 V AC 50 Hz |
| Power consumption | 8 W |
| Ingress Protection | IP 20 |
| Packaging dimensions | 660×660×50 mm |
| Weight with packaging | 5.8 kg |
Information on the installation and maintenance of our products, files for use in projects.
| Product ID | EAN | Dimensions (W x H) | Depth | Shape |
|---|
Are you interested in glass or mirrors?
Our specialists are at your service! Write to us, and we will respond quickly!
Send an email to export@dubielvitrum.pl or fill out the form
below: